Poznání samojeda

29.07.2017

Jak to všechno První fena se kterou jsme měli tu čest se seznámit byla samojedí slečna Jenny. Velmi dobře vychovaná a proste úžasná. Čirou náhodou byla z CHS Vidnavská záře- z té stejné máme i naše tři vlastní. A když jsme se s majiteli domluvili na hlídání, zazněla ona slavná věta:

,,Na chvilku ji pohlídáme, alespoň to děti odradí. Uvědomí si, že je potřeba zodpovědnost a je to spousta práce a pejska už nebudou chtít." 

Opak je pravdou. Všechny nás to spíše ještě více nadchlo a Jenny jsme hlídali rádi znova. Nedlouho poté jsme se rozhodli že by se nám líbilo mít naši vlastní princeznu. Po dlouhých domluvách a ještě delším čekání jsme si v dubnu 2019 jeli pro Shedirku.

Tak jsme poznali samojedy... A změnilo nám to naše životy k lepšímu.


Více o první fence   


Zhruba po roce a půl jsme zachtěli dalšího parťáka(parťačku), aby Shedira nebyla sama. Naplánovali jsme tedy další fenu. Xoru. Jenže někdy v říjnu se objevil Wayne. Původní majitelé ho vrátili chovatelce. Jiskřička přeskočila a byl náš. Tak jsme se dostali nejlepšího pejska, kterého jsme mohli mít. V lednu se narodila Xora. Růžová holčička. Milovnice kožených bot.

Ale všechno zlé je k něčemu dobré.